Jméno:
Heslo:


cz | sk | en

OptiActive™ ZDARMA k obrubám X-IDE & COCO-SONG

1. 11. 2012

Vážení obchodní partneři,

na základě spolupráce společností Finest Trade s.r.o. a Opti – project s.r.o. jsme pro Vás opět připravili společnou akci, jejíž cílem je nabídnout Vám zajímavý benefit ve formě kompletních brýlí v ceně pouhé obruby a tak podpořit prodej dioptrických obrub a brýlových čoček na Vašich provozovnách.
Doufáme, že Vám tato společná akce přinese mnoho nových zákazníků a podpoří tak Vaši obchodní činnost.

O NAŠEM PARTNERU AKCE – SPOLEČNOSTI FINEST TRADE S.R.O.:
FinestTrade s.r.o. je dlouhodobým distributorem dioptrických brýlových obrub. V České republice se zaměřuje na import mezinárodních značek. Nabízí širokou paletu světových značek, které odráží aktuální módní trend a styl, vysokou kvalitou a svým designem uspokojí potřebu nejnáročnějších klientů. Každoročně přináší ty nejžádanější novinky z mezinárodních výstav: Paříž – SILMO a Miláno – MIDO. Cílem společnosti je zabezpečit svým zákazníkům odlišit se od konkurence.

V průběhu tohoto roku nabídku obohatili novinkami značky COCO SONG a X-IDE.
COCO SONG – představuje nový životní styl, inspirovaný nadčasovým designem, barvami a tvary, přírodními materiály připomínající orient
X-IDE – představuje odvážnou identitu – stranice jsou skutečným uměleckým dílem, každá obruba je jedinečná svojí pestrostí barev

Po celý rok přináší novinky stálých značek: Donna Collection, Effect, Francesco Smalto, GENESIS, K-Actor, Kaos, La Matta, Luca Martelli, Oliviero Contini, Roberto Carrer, Thierry Mugler.

více na www.finesttrade.cz

« Zpět na výpis novinek

Kontakt