Jméno:
Heslo:


cz | sk | en

Akce pro období 1.10.2011 - 31.12.2011 S OBRUBAMI FINEST NAŠE ČOČKY ZDARMA !!!

29. 9. 2011

Vážení obchodní partneři,

na základě spolupráce společností Finest Trade s.r.o. a Opti – project s.r.o. jsme pro Vás opět připravili společnou akci, jejíž cílem je nabídnout Vám zajímavý benefit ve formě kompletních brýlí v ceně pouhé obruby a tak podpořit prodej dioptrických obrub a brýlových čoček na Vašich provozovnách.
Postup objednávání:
1. Při koupi brýlové obruby Vám společnost Finest Trade s.r.o. dodá dárkový kupón na brýlové čočky
2. Při objednávce požadované brýlové čočky viz. leták, nadiktujete číslo kupónu společnosti Opti – project s.r.o.
3. Opti – project s.r.o. dodá zdarma či za zvýhodněnou cenu požadované brýlové čočky na dodané kontaktní údaje

Doufáme, že Vám tato společná akce přinese mnoho nových zákazníků a podpoří tak Vaši obchodní činnost.
_____________­________________________­________________________­________________________­________________________­______________

Společnost Finest Trade s.r.o. je jedinou společností na trhu, která nabízí ke všem objednaným dioptrickým obrubám brýlové čočky ZDARMA!!! Finest Trade s.r.o. je dlouholetým distributorem dioptrických obrub a slunečních brýlí v České republice, zaměřený na import mezinárodních značek. Nabízíme širokou paletu světových značek, které plně zásobují aktuální módní trendy a styly, vysokou kvalitu a svým designem uspokojují potřeby nejnáročnějších zákazníků.
V průběhu tohoto roku obohatili naši nabídku novinkami značek: La Matta, Kaos, Oliviero Contini a Swing.
La Mata – modely dámské kolekce vyjadřují sílu osobnosti, odvážné kombinace a živočišné vzory.
Kaos – barevná, rozjasněná a hravá „unisex“ kolekce s originálními tvary.
Oliviero Contini – vyjadřuje podstatu a „italské klasiky“, má tradiční a elegantní desing s precizním důrazem na detail. Swing – antibakteriální a antialergické obruby určené dětem, jsou nerozbitné, lehké, bezpečné, anatomické, organické a zároveň ekonomické.
Po celý rok přináší novinky našich stálých značek: Donna Collection, Roberto Carrer, Trendy, Vivienne Westwood, Missoni, Moschino, Effect, Triumph, Luca Martelli, Thierry Mugler, Famossi, Francesco Smalto, John Richmond, Sisley, Byblos, GF Ferre, Gianfranco Ferre, Exte. 

« Zpět na výpis novinek

Kontakt