Jméno:
Heslo:


cz | sk | en

SVĚTLO PRO SVĚT

Společnost Opti - project s.r.o. působí již od roku 2000 na českém optickém trhu a dlouhodobě sleduje vývoj a progresi v tomto segmentu zdravotnictví, a to jak na úrovni národní, tak i celosvětové. Je pro nás tudíž morální výsadou, že můžeme finačně podporovat ty, kteří z obrovského pokroku, jenž byl v oboru oční optiky v posledních desetiletích učiněn, mohou mít užitek pouze a jenom za přispění druhých.

Z tohoto důvodu byla zahájena dlouhodobá spolupráce s mezinárodní neziskovou organizací SVĚTLO PRO SVĚT – Light for the World, o.s. Tato organizace se úspěšně zabývá prevencí a léčbou slepoty a systémovou podporou osob s postižením v rozvojových zemích. Více informací o její činnosti naleznete na www.svetloprosvet.cz nebo ve zde umístěné filmové reportáži.

Pokud se - jako oční optici - stanete našimi zákazníky, budete podporovat ty nejchudší na této planetě společně s námi. Zakoupením našich brýlových čoček podpoříte organizaci Světo pro Svět částkou 10 Kč z každého páru čoček Shamir a 1 Kč z každého páru čoček OptiActive®.

Interview ČT24, 8. 12. 2009

Rozhovor s Filipem Zoubkem, výkonným ředitelem Nadace Světlo pro svět: "Prevence a léčba slepoty v rozvojových zemích"
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209411058041208-interview-ct24/

Reportáž o činnosti organizace Světlo pro svět

Kontakt