3. – 5. 3. 2023

OPTA 2023

pavilon V, stánek č. 053

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás tímto pozvali na naši expozici na veletrhu OPTA 2023.

Na letošním ročníku nově představíme novinku na českém a slovenském trhu – brýlové obruby a sluneční brýle Land Rover a Range Rover Eyewear.

Dále se také můžete těšit na novinky od Shamir, OptiActive®, StrawberryDEER®, EYRES a Huvitz … a jako každý rok nebudou chybet také veletržní slevy!

Veletrh OPTA je jedinou možností v České republice a na Slovensku, jak na světové úrovni prezentovat a shlédnout novinky oborů oční optiky, optometrie a oftalmologie! Svým rozsahem a kvalitou je nejvýznamnější oborovou prezentací oční optiky, optometrie a oftalmologie v regionu střední Evropy.

Jak se registrovat na OPTU


Postup registrace firemní pozvánky:

  1. jděte na web www.opta.cz
  2. klikněte na VSTUPENKY & REGISTRACE
  3. vyberte veletrh OPTA 2023
  4. klikněte na Nákup / Registrace vstupenky
  5. poté zadejte náš promo kód z e-mailové pozvánky
  6. vyplňte zobrazený formulář a odešlete

Po registraci Vám pořadatel veletrhu emailem zašle voucher ve formátu PDF, který si vytiskněte. PDF s nárokem na vstup zdarma pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Bezplatný vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.

Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from - Youtube
Vimeo
Consent to display content from - Vimeo
Google Maps
Consent to display content from - Google