O nás

kdo jsme a co děláme

Opti – project s.r.o. je česká moderní společnost patřící mezi distributory brýlových čoček, obruby a přístrojového vybavení v České republice a na Slovensku. Společnost vychází z praktických znalostí a rodinné tradice v oboru oční optiky sahající až do roku 1961. 

Již pár let společně

V době velkých korporátních firem, u kterých pokulhává především servis, je rodinná firma Opti – project s.r.o. idealním partnerem pro optiky, které vyžadují individuální služby a skvělé ceny. 

Preferujeme skvělé služby a individuální přístup. To vše nalézáme a vždy se na Opti – project s důvěrou obracíme.
Bc. Radek Wagner
Bc. Radek Wagner
Optika Wagner

Opti – Project je držitelem tří zásadních hodnot: Kvality, spolehlivosti a partnerství. Kvalitu lze spatřit u stovek spokojených nositelů brýlových čoček a obrub, spolehlivost můžeme měřit loajalitou, vstřícnosti a schopnosti pružně a efektivně reagovat na jakýkoliv požadavek, partnerství zase spočívá ve vytváření vzájemných pevných obchodních vztahů, které mezi našimi firmami trvají už více než dekádu. Opti – Project je zkrátka značka, která se neokouká.

Petra Hečková
Petra Hečková
Optika Hečková a syn s.r.o.

Za vyše 25-ročnej praxe očného optika a zároveň majiteľa optiky, som spolupracoval skoro so všetkými firmami ditribujúcimi okuliarové šošovky do očných optík. S Opti Projectem spolupracujem vyše 10 rokov a ich produkty značky Shamir, sú podľa mňa najlepšie na trhu. Samozrejme aj ekonomická trieda OptiActive® spĺňa nadštandartnú kvalitu.

Mgr. Peter Kozinka
Mgr. Peter Kozinka
OPTIK GALÉRIA
Po těch mnoho letech, co společně obchodujeme, stále stejně dobří.
Firma, kde se spolupráce stává přátelstvím.
Róbert Majerník
Róbert Majerník
eRI OPTIK

Naše cíle

Prioritním cílem společnosti Opti – project s.r.o. je kvalitní, bezchybná a profesionální distribuce brýlových čoček.

Rádi bychom také svojí zkušeností a kvalifikovaným personálem přispěli k modernizaci celé odborné praxe oční optiky za přispění IT trendů a moderního marketingového pohledu na trh.

Pomáháme

Naše společnost je postavena na hodnotách, které mají mimo jiné za cíl pomáhat i těm, kdo z různých důvodů trpí a nemohou svůj problém řešit z mnoha rozličných důvodů.

Uvědomujeme si, že nejvyšší hodnotou není pouze ekonomický zisk a růst, nýbrž sledujeme socíální a společenský vliv naší společnosti.

OptiActive®

Rok 2008 a vznik vlastní značky brýlových čoček OptiActive® s plnohodnotným portfoliem – rozsáhlý sortiment skladových čoček, kancelářské čočky, bifokální čočky a 3 řady progresivních brýlových čoček.

OptiActive® se tak řadí k plnohodnotným a spolehlivým značkám brýlových čoček na české a slovenském trhu.

Shamir

V roce 2008 získala společnost zastoupení brýlových čoček prestižní celosvětové značky Shamir.

Společnost Shamir Optical Ltd. vlastní rozsáhlé vědecké zázemí pro vývoj pokročilých optických technologií a své vynálezy a patenty dále prodává předním výrobcům brýlových čoček. Především však sama brýlové čočky vyrábí a jako první patentovala technologii The Freeform®.

V oblasti individuálních (progresívních i jednoohniskových) brýlových čoček jde v současné době o naprostou špičku v možnostech zobrazení, díky použití nejmodernějších technologií ke zpracování.

StrawberryDEER®

V roce 2014 vzniká náš vlastní brand brýlových obrub – StrawberryDEER® inspirován přírodou a lesem.

V spučasné době má kolekce StrawberryDEER® přes 350 modelů pánských, dámských a dětských brýlových obrub.

Rover Eyewear

Udělení licence pro distribuci značek brýlových obrub a slunečních brýlí Land Rover Eyewear & Range Rover Eyewear pro Českou republiku a Slovensko.

Eyres

V roce 2018 jsme se stali oficiálním distributorem značky EYRES, která byla založena v roce 1989 v australském Perthu.

EYRES je považován za špičku v oblasti designu a inovací. Vedle světových značek jako Rudy Project, Adidas, Bolle nebo Nike získaly EYRES renomé pro vývoj v oblasti bezpečnosti a optického průmyslu s dodržováním přísných testovacích postupů, stejně jako flexibilitu u řešení potřeb uživatelů.

Produktové řady ochranných, sportovních a slunečních brýlí obsahují speciálně navržené řešení pro ochranu našich očí se zachováním propracovaného designu pro každodenní nošení.

Huvitz

Opti – project s.r.o. je také distributorem a zprostředkovatelem nákupu přístrojů používaných v oboru oční optiky a optometrie.

Spolupracujeme s oficiálním zastoupením značek Charops a Huvitz.

Vybavení nezbytné pro podnikání v oboru oční optiky našim partnerům financujeme přiznanými bonusy za odběr našich brýlových čoček.

Časová osa

Jsme tu pro Vás od roku 2000.

 • 2023

  Rover Eyewear

  Udělení licence pro distribuci značek brýlových obrub a slunečních brýlí Land Rover Eyewear & Range Rover Eyewear pro Českou republiku a Slovensko.

 • 2018

  EYRES

  Udělení licence pro distribuci značky EYRES pro Českou republiku a Slovensko.

 • 2014

  HUVITZ

  Spoludistribuční dohoda se společností HUVITZ a Developtik s.r.o. pro oficiální zastoupení pro Českou republiku a Slovensko.

 • 2014

  StrawberryDEER®

  Vznik a registrace nové obchodní značky vlastních brýlových obrub – StrawberryDEER®.

 • 2013

  Oddělení

  Rozhodnutí o oddělení vlastníků společnosti na velkoobchodní a maloobchodní segment.

 • 2010

  Shamir

  Společnost Opti – project s.r.o. se stává výhradním distributorem brýlových čoček pro Českou republiku s Slovensko.

 • 2009

  Slovensko

  Založení dceřiné společnosti na Slovensku – Opti – project SK s.r.o.

 • 2008

  OptiActive®

  Vznik nové obchodní značky brýlových čoček – OptiActive®.

 • 2006

  Brýlové čočky

  Rozhodnutí společnosti pro hlavní segment velkoobchodu – brýlové čočky. Do společnosti vstupuje Stanislav Jahoda, DiS. na pozici výkonného ředitele.

 • 2000

  Založení společnosti

  Bratři Otakar Frič ml. a Jaromír Frič po úspěšném fungování v maloobchodě zakládají velkoobchodní společnost Opti – project s.r.o.

 • 1961

  Počátek

  Otakar Frič st. se stává vedoucí prodejny tehdy státní Oční optiky v Moravských Budějovicích.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Napište, zavolejte nebo se u nás zastavte.

KONTAKTY
Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from - Youtube
Vimeo
Consent to display content from - Vimeo
Google Maps
Consent to display content from - Google