světlo pod kontrolou

Signature® GEN8™

Nová technologie posunující hranice výkonu.

Díky jedinečné technologii Chromea7™ jsou to naše nejrychlejší a nejpřizpůsobivější čočky pro jakékoli světelné a teplotní podmínky. Čočky Transitions® Signature® se při přechodu z venku dovnitř velmi rychle zesvětlí.  

šedá
hnědá
zelená

Style COLORS

Vyberte si svoji barvu, vyberte si svůj styl.

Čočky Transitions Signature jsou nyní k dispozici ve čtyřech nových zářivých stylových barvách, díky kterým budete moci vyjádřit svou osobnost. Čočky Transitions Style Colors jsou vybaveny exkluzivní technologií Chromea7™ a dokáží se při přechodu z tmavé barvy venku velmi rychle změnit na světlé čočky uvnitř.

ametyst
jantar
smaragd
safír

XTRActive®

Výraznější zatmavení, dokonalejší ochrana, dokonce i v autě.

Díky jedinečnému designu chrání vaše oči před nejjasnějším sluncem venku a ostrým umělým osvětlením v interiéru. Čočky Transitions® XTRActive® jsou extra tmavé venku, takže chrání vaše oči před nejjasnějším sluncem i při těch nejvyšších teplotách. Tyto čočky ztmavnou také za čelním sklem, a chrání tak oči řidiče před slunečním zářením. 

šedá
hnědá

Drivewear®

Adaptivní samozabarvovací brýlové čočky pro řidiče.

Jízdní podmínky se mění rychle a stejně tak i sluneční brýlové čočky Transtions® Drivewear. Fotochromatická technologie přizpůsobuje barvu a ztmavení brýlových čoček tomu, jak se světlené podmínky mění. Polarizace eliminuje ostré odlesky.

Brýlové čočky mění úroveň ztmavení, aby poskytovaly ideální zbarvení za jakýchkoliv jízdních podmínek. Zelené/žluté pro vysoký kontrast za špatného světla. Červenohnědá pro dobré rozpoznávání dopravních značek za jasného slunce. Tmavě červenohnědá pro maximální pohodlí za nadměrného světla.

adaptivní

Název Transitions, spirála a názvy Life well lit, Transitions Signature a XTRActive jsou registrovanými obchodními známkami a názvy Chromea7, Life360, obrázek zatmění, a názvy Adaptivní čočky Transitions, Adaptivní sluneční brýle Transitions a Transitions Viewer jsou obchodními značkami společnosti Transitions Optical, Inc. využívanými v souladu s licencí společnosti Transitions Optical, Limited. ©2019 Transitions Optical, Limited. Všechna práva vyhrazena. Ostatní obsažené obchodní značky či identifikační značky jsou majetkem jejich příslušných majitelů. Fotochromatický výkon je ovlivněn teplotou, intenzitou UV záření a materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny.