světlo pod kontrolou

Drivewear®

Adaptivní samozabarvovací brýlové čočky pro řidiče.

Jízdní podmínky se mění rychle a stejně tak i sluneční brýlové čočky Transtions® Drivewear. Fotochromatická technologie přizpůsobuje barvu a ztmavení brýlových čoček tomu, jak se světlené podmínky mění. Polarizace eliminuje ostré odlesky.

Brýlové čočky mění úroveň ztmavení, aby poskytovaly ideální zbarvení za jakýchkoliv jízdních podmínek. Zelené/žluté pro vysoký kontrast za špatného světla. Červenohnědá pro dobré rozpoznávání dopravních značek za jasného slunce. Tmavě červenohnědá pro maximální pohodlí za nadměrného světla.

adaptivní 

Název Transitions, spirála a názvy Life well lit, Transitions Signature a XTRActive jsou registrovanými obchodními známkami a názvy Chromea7, Life360, obrázek zatmění, a názvy Adaptivní čočky Transitions, Adaptivní sluneční brýle Transitions a Transitions Viewer jsou obchodními značkami společnosti Transitions Optical, Inc. využívanými v souladu s licencí společnosti Transitions Optical, Limited. ©2019 Transitions Optical, Limited. Všechna práva vyhrazena. Ostatní obsažené obchodní značky či identifikační značky jsou majetkem jejich příslušných majitelů. Fotochromatický výkon je ovlivněn teplotou, intenzitou UV záření a materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny.

Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from - Youtube
Vimeo
Consent to display content from - Vimeo
Google Maps
Consent to display content from - Google