světlo pod kontrolou

Drivewear®

Adaptivní samozabarvovací brýlové čočky pro řidiče.

Jízdní podmínky se mění rychle a stejně tak i sluneční brýlové čočky Transtions® Drivewear. Fotochromatická technologie přizpůsobuje barvu a ztmavení brýlových čoček tomu, jak se světlené podmínky mění. Polarizace eliminuje ostré odlesky.

Brýlové čočky mění úroveň ztmavení, aby poskytovaly ideální zbarvení za jakýchkoliv jízdních podmínek. Zelené/žluté pro vysoký kontrast za špatného světla. Červenohnědá pro dobré rozpoznávání dopravních značek za jasného slunce. Tmavě červenohnědá pro maximální pohodlí za nadměrného světla.

adaptivní 

Název Transitions, spirála a názvy Life well lit, Transitions Signature a XTRActive jsou registrovanými obchodními známkami a názvy Chromea7, Life360, obrázek zatmění, a názvy Adaptivní čočky Transitions, Adaptivní sluneční brýle Transitions a Transitions Viewer jsou obchodními značkami společnosti Transitions Optical, Inc. využívanými v souladu s licencí společnosti Transitions Optical, Limited. ©2019 Transitions Optical, Limited. Všechna práva vyhrazena. Ostatní obsažené obchodní značky či identifikační značky jsou majetkem jejich příslušných majitelů. Fotochromatický výkon je ovlivněn teplotou, intenzitou UV záření a materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny.

Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google