8. – 10. 3. 2024

OPTA 2024

pavilon V, stánek č. 045

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás tímto pozvali na naši expozici na veletrhu OPTA 2024.

Na letošním ročníku představíme novinky – brýlové obruby a sluneční brýle Land Rover, Range Rover a nově také Aspinal of London.

Dále se také můžete těšit na novinky od Shamir, OptiActive®, StrawberryDEER®, EYRES a Huvitz … a jako každý rok nebudou chybet také veletržní slevy!

Veletrh OPTA je jedinou možností v České republice a na Slovensku, jak na světové úrovni prezentovat a shlédnout novinky oborů oční optiky, optometrie a oftalmologie! Svým rozsahem a kvalitou je nejvýznamnější oborovou prezentací oční optiky, optometrie a oftalmologie v regionu střední Evropy.

Jak se registrovat na OPTU


Postup registrace firemní pozvánky:

  1. jděte na web www.opta.cz
  2. klikněte na VSTUPENKY & REGISTRACE
  3. vyberte veletrh OPTA 2024
  4. klikněte na Nákup / Registrace vstupenky
  5. poté zadejte náš promo kód z e-mailové pozvánky
  6. vyplňte zobrazený formulář a odešlete

Po registraci Vám pořadatel veletrhu emailem zašle voucher ve formátu PDF, který si vytiskněte. PDF s nárokem na vstup zdarma pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Bezplatný vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.

Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from - Youtube
Vimeo
Consent to display content from - Vimeo
Google Maps
Consent to display content from - Google