Transitions® XTRActive® Polarized

Jedinečné samozabarvovací polarizační čočky svého druhu

Transitions® XTRActive® Polarized jsou jedinečně navržené brýlové čočky pro situace, kde se setkáváme s jasným slunečním světlem nebo oslněním způsobeným odrazem od povrchů, jako jsou silnice nebo voda.

Kombinace výhod světelně inteligentních čoček a dynamické polarizace. Transitions® XTRActive® Polarized poskytují ostřejší vidění, živější barvy a větší zorné pole.

Nejlepší ochrana proti modrému světlu v interiéru
Až 90% účinnost polarizace
Extra tmavé při zatmavení (až do kategorie 3)
Aktivní v autě
100% UV ochrana UVA & UVB
Až 2x rychlejší odbarvení
Širší zorné pole

Brýlové čočky Transitions® XTRActive® Polarized s vysokým rozlišením pomáhají snižovat oslnění sluncem, čímž poskytují ostřejší vidění a umožňují vidět i přes odrazivé povrchy, jako je okno nebo hladina vody.

Ostřejší vidění

Snížení reflexních odlesků pomocí polarizačních čoček Transitions® XTRActive® Polarized. Venkovní hladké, lesklé povrchy jako sníh, písek, okna aut, beton, kov a budovy mohou odrážet odlesky přes brýlové čočky do Vašich očí. Redukcí těchto odlesků pomáhají polarizované čočky zlepšit viditelnost.

Živé barvy

Oslnění a odlesky zkreslují skutečné barvy a zhoršují jejich identifikování. Polarizační čočky Transitions® XTRActive® Polarized dělají svět barevnějším, takže můžete jasněji vidět tmavě modrou oblohu, křišťálově čistou vodu a barvy krajiny.

Unikátní pokročilá technologie

Na základě dlouholetého výzkumu a vývoje v oblasti samozabarvovacích a polarizačních technologií společnost Transitions Optical zkonstruovala jedinou samozabarvovací polarizační čočku na světě.

Často kladené otázky

Co znamená polarizované?

Klíčový rozdíl je v tom, že polarizované čočky jsou navrženy speciálně tak, aby blokovaly světelné odlesky od odražených ploch, zatímco nepolarizované čočky blokují pouze intenzivní světlo. Polarizované čočky Transitions® XTRActive® nejen že redukují odrazy, ale také poskytují širší zorné pole, ostřejší vidění a živé barvy.

Jaké jsou výhody samozabarvovacích polarizačních čoček?

Polarizované čočky Transitions® XTRActive® jsou čiré s nádechem ochranného odstínu uvnitř. Venku jsou extra tmavé a polarizované. Jsou navrženy pro nositele, kteří jsou často vystaveni jasnému světlu a reflexním odleskům. Optimální řešení pro dokonalý zážitek z vidění.

Jak se liší od standardních Transitions® XTRActive®?

Transitions® XTRActive® Polarized obsahují polarizaci, zatímco čočky Transitions® XTRActive® nové generace jsou tmavší, ale nedisponují polarizací.

Kolik škodlivého modrého světla blokují polarizační čočky Transitions® XTRActive®?

Transitions® XTRActive® Polarized filtrují nejméně 34 % škodlivého modrého světla uvnitř a až 90 % škodlivého modrého světla venku.

Jsou vhodné pro řízení?

Ano, naprosto. Transitions® XTRActive® Polarized se v autě zatmaví, takže při jízdě sníží oslnění. Protože se dichroická barviva pro polarizaci aktivují UV zářením, které je blokováno čelními skly automobilu, Transitions® XTRActive® Polarized se v autě nepolarizují.

Portfolio Transitions® také zahrnuje sluneční čočky Transitions® Drivewear®, které jsou speciálně navrženy pro řidiče. Sluneční čočky Transitions® Drivewear® jsou jediné polarizační sluneční čočky, které se přizpůsobují světlu za volantem, venku a pomáhají redukovat odlesky z vozovky a kapoty auta pro komfortní jízdu.

Sluneční čočky Transitions® Drivewear® mají pevnou polarizaci a čočky Transitions® XTRActive® Polarized mají polarizaci dynamickou.

Dostupné v barvě:

Název Transitions, spirála a názvy Life well lit, Transitions Signature a XTRActive jsou registrovanými obchodními známkami a názvy Chromea7, Life360, obrázek zatmění, a názvy Adaptivní čočky Transitions, Adaptivní sluneční brýle Transitions a Transitions Viewer jsou obchodními značkami společnosti Transitions Optical, Inc. využívanými v souladu s licencí společnosti Transitions Optical, Limited. ©2019 Transitions Optical, Limited. Všechna práva vyhrazena. Ostatní obsažené obchodní značky či identifikační značky jsou majetkem jejich příslušných majitelů. Fotochromatický výkon je ovlivněn teplotou, intenzitou UV záření a materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny.

Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google