Transitions® XTRActive® Polarized

Jedinečné samozabarvovací polarizační čočky svého druhu

Transitions® XTRActive® Polarized jsou jedinečně navržené brýlové čočky pro situace, kde se setkáváme s jasným slunečním světlem nebo oslněním způsobeným odrazem od povrchů, jako jsou silnice nebo voda.

Kombinace výhod světelně inteligentních čoček a dynamické polarizace. Transitions® XTRActive® Polarized poskytují ostřejší vidění, živější barvy a větší zorné pole.

Nejlepší ochrana proti modrému světlu v interiéru
Až 90% účinnost polarizace
Extra tmavé při zatmavení (až do kategorie 3)
Aktivní v autě
100% UV ochrana UVA & UVB
Až 2x rychlejší odbarvení
Širší zorné pole

Brýlové čočky Transitions® XTRActive® Polarized s vysokým rozlišením pomáhají snižovat oslnění sluncem, čímž poskytují ostřejší vidění a umožňují vidět i přes odrazivé povrchy, jako je okno nebo hladina vody.

Ostřejší vidění

Snížení reflexních odlesků pomocí polarizačních čoček Transitions® XTRActive® Polarized. Venkovní hladké, lesklé povrchy jako sníh, písek, okna aut, beton, kov a budovy mohou odrážet odlesky přes brýlové čočky do Vašich očí. Redukcí těchto odlesků pomáhají polarizované čočky zlepšit viditelnost.

Živé barvy

Oslnění a odlesky zkreslují skutečné barvy a zhoršují jejich identifikování. Polarizační čočky Transitions® XTRActive® Polarized dělají svět barevnějším, takže můžete jasněji vidět tmavě modrou oblohu, křišťálově čistou vodu a barvy krajiny.

Unikátní pokročilá technologie

Na základě dlouholetého výzkumu a vývoje v oblasti samozabarvovacích a polarizačních technologií společnost Transitions Optical zkonstruovala jedinou samozabarvovací polarizační čočku na světě.

Často kladené otázky

Co znamená polarizované?

Klíčový rozdíl je v tom, že polarizované čočky jsou navrženy speciálně tak, aby blokovaly světelné odlesky od odražených ploch, zatímco nepolarizované čočky blokují pouze intenzivní světlo. Polarizované čočky Transitions® XTRActive® nejen že redukují odrazy, ale také poskytují širší zorné pole, ostřejší vidění a živé barvy.

Jaké jsou výhody samozabarvovacích polarizačních čoček?

Polarizované čočky Transitions® XTRActive® jsou čiré s nádechem ochranného odstínu uvnitř. Venku jsou extra tmavé a polarizované. Jsou navrženy pro nositele, kteří jsou často vystaveni jasnému světlu a reflexním odleskům. Optimální řešení pro dokonalý zážitek z vidění.

Jak se liší od standardních Transitions® XTRActive®?

Transitions® XTRActive® Polarized obsahují polarizaci, zatímco čočky Transitions® XTRActive® nové generace jsou tmavší, ale nedisponují polarizací.

Kolik škodlivého modrého světla blokují polarizační čočky Transitions® XTRActive®?

Transitions® XTRActive® Polarized filtrují nejméně 34 % škodlivého modrého světla uvnitř a až 90 % škodlivého modrého světla venku.

Jsou vhodné pro řízení?

Ano, naprosto. Transitions® XTRActive® Polarized se v autě zatmaví, takže při jízdě sníží oslnění. Protože se dichroická barviva pro polarizaci aktivují UV zářením, které je blokováno čelními skly automobilu, Transitions® XTRActive® Polarized se v autě nepolarizují.

Portfolio Transitions® také zahrnuje sluneční čočky Transitions® Drivewear®, které jsou speciálně navrženy pro řidiče. Sluneční čočky Transitions® Drivewear® jsou jediné polarizační sluneční čočky, které se přizpůsobují světlu za volantem, venku a pomáhají redukovat odlesky z vozovky a kapoty auta pro komfortní jízdu.

Sluneční čočky Transitions® Drivewear® mají pevnou polarizaci a čočky Transitions® XTRActive® Polarized mají polarizaci dynamickou.

Dostupné v barvě:

Název Transitions, spirála a názvy Life well lit, Transitions Signature a XTRActive jsou registrovanými obchodními známkami a názvy Chromea7, Life360, obrázek zatmění, a názvy Adaptivní čočky Transitions, Adaptivní sluneční brýle Transitions a Transitions Viewer jsou obchodními značkami společnosti Transitions Optical, Inc. využívanými v souladu s licencí společnosti Transitions Optical, Limited. ©2019 Transitions Optical, Limited. Všechna práva vyhrazena. Ostatní obsažené obchodní značky či identifikační značky jsou majetkem jejich příslušných majitelů. Fotochromatický výkon je ovlivněn teplotou, intenzitou UV záření a materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny.

Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from - Youtube
Vimeo
Consent to display content from - Vimeo
Google Maps
Consent to display content from - Google