Autograph IIID™

svět v maximálních detailech

Digitální evoluce

Jeden malý detail může spustit celou řadu zážitků

Autograph IIID™ je nová a vylepšená verze vycházející z brýlové čočky Shamir Autograph lll™, poskytující vyšší ostrost a větší zrakovou přesnost napříč všemi zónami vidění. Maximalizuje vidění pro krátkozraké i dalekozraké uživatele.

Technologie Intellicorridor™ poskytuje vyšší ostrost a vyvážené rozložení optického výkonu podél celé osy koridoru, zejména při použití digitálních zařízení – pro jasnější a podrobnější vidění na střední vzdálenost.

Detaily z Vašeho úhlu pohledu

S ohledem na přirozené držení těla

Autograph IIID™ využívá inovativní technologii As Worn POV™, která optimalizuje dioptrické hodnoty vzhledem ke vzdálenosti od přední části čočky k zornici tak, aby odpovídaly vašemu přirozenému úhlu vidění a poskytuje tak ostré vidění na všechny vzdálenosti.

Společnost Shamir provedla klinickou studii u uživatelů progresivních čoček, aby posoudila výkon designů s novou technologií As Worn POV™ oproti technologii As Worn Quadro™.

0%
spokojenost s ostrostí na dálku s technologií As Worn POV™
0%
spokojenost s komfortem při řízení s technologií As Worn POV™
0%
uživatelů preferuje čočky s technologií As Worn POV™

Detaily začínají ostrým viděním

Přesné a optimalizované detailní vidění napříč všemi zónami

Vyvinuto na základě přesného měření a simulací jednotlivých korekcí s ohledem na vnímání reálného světla. Autograph IIID™ poskytuje ostré a čisté vidění s plynulou gradací napříč všemi zónami vidění.

Přizpůsobení a optimalizace čočky vzhledem k dioptrickým hodnotám uživatele, přináší zvýšenou zrakovou ostrost a dokáže kompenzovat rozdíl mezi viděním hypermetropickým vůči myopickým presbyopům.

Díky tomu se můžete po celý den soustředit na jakýkoli úkol: ať už řídíte, vaříte, sportujete, sledujete televizi nebo pracujete na svém notebooku.

Cílový uživatelé

Nositelé brýlí, kteří požadují od svého zraku maximum v každé situaci a vyžadují vylepšené digitální vidění, které je jedinečně přizpůsobené dnešním potřebám.

Vlastnosti & benefity

Individuální optimalizace

Na základě dioptrických hodnot a parametrů nositele

Osobní přizpůsobení

s využitím technologie Shamir As-Worn POV™

Ostré detaily

Ve všech vizuálních vzdálenostech

Dynamika

Plynulý přechod mezi všemi zónami

Maximální vizuální zážitek

Excelentní vizuální výkon bez ohledu na typ obruby

Maximální komfort

Pohodlné a ergonomické držení těla díky výraznému omezení nežádoucích pohybů hlavy a těla

Digitální zóna

Maximální podpora pro sledování počítače a používání digitálních zařízení

Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google