Autograph IIID™

svět v maximálních detailech

Digitální evoluce

Jeden malý detail může spustit celou řadu zážitků

Autograph IIID™ je nová a vylepšená verze vycházející z brýlové čočky Shamir Autograph lll™, poskytující vyšší ostrost a větší zrakovou přesnost napříč všemi zónami vidění. Maximalizuje vidění pro krátkozraké i dalekozraké uživatele.

Technologie Intellicorridor™ poskytuje vyšší ostrost a vyvážené rozložení optického výkonu podél celé osy koridoru, zejména při použití digitálních zařízení – pro jasnější a podrobnější vidění na střední vzdálenost.

Detaily z Vašeho úhlu pohledu

S ohledem na přirozené držení těla

Autograph IIID™ využívá inovativní technologii As Worn POV™, která optimalizuje dioptrické hodnoty vzhledem ke vzdálenosti od přední části čočky k zornici tak, aby odpovídaly vašemu přirozenému úhlu vidění a poskytuje tak ostré vidění na všechny vzdálenosti.

Společnost Shamir provedla klinickou studii u uživatelů progresivních čoček, aby posoudila výkon designů s novou technologií As Worn POV™ oproti technologii As Worn Quadro™.

0%
spokojenost s ostrostí na dálku s technologií As Worn POV™
0%
spokojenost s komfortem při řízení s technologií As Worn POV™
0%
uživatelů preferuje čočky s technologií As Worn POV™

Detaily začínají ostrým viděním

Přesné a optimalizované detailní vidění napříč všemi zónami

Vyvinuto na základě přesného měření a simulací jednotlivých korekcí s ohledem na vnímání reálného světla. Autograph IIID™ poskytuje ostré a čisté vidění s plynulou gradací napříč všemi zónami vidění.

Přizpůsobení a optimalizace čočky vzhledem k dioptrickým hodnotám uživatele, přináší zvýšenou zrakovou ostrost a dokáže kompenzovat rozdíl mezi viděním hypermetropickým vůči myopickým presbyopům.

Díky tomu se můžete po celý den soustředit na jakýkoli úkol: ať už řídíte, vaříte, sportujete, sledujete televizi nebo pracujete na svém notebooku.

Cílový uživatelé

Nositelé brýlí, kteří požadují od svého zraku maximum v každé situaci a vyžadují vylepšené digitální vidění, které je jedinečně přizpůsobené dnešním potřebám.

Vlastnosti & benefity

Individuální optimalizace

Na základě dioptrických hodnot a parametrů nositele

Osobní přizpůsobení

s využitím technologie Shamir As-Worn POV™

Ostré detaily

Ve všech vizuálních vzdálenostech

Dynamika

Plynulý přechod mezi všemi zónami

Maximální vizuální zážitek

Excelentní vizuální výkon bez ohledu na typ obruby

Maximální komfort

Pohodlné a ergonomické držení těla díky výraznému omezení nežádoucích pohybů hlavy a těla

Digitální zóna

Maximální podpora pro sledování počítače a používání digitálních zařízení

Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from - Youtube
Vimeo
Consent to display content from - Vimeo
Google Maps
Consent to display content from - Google