Autograph InTouch UX™

digitální progresivní brýlové čočky

Zážitky jsou vše

Nová a upgradovaná verze

Shamir Autograph InTouch™ byla první progresivní čočka speciálně navržená pro uživatele digitálních zařízení, která poskytovala pohodlné vidění v digitální zóně (30-70 cm) a snadný přechod napříč ostatními zónami.

Shamir Autograph InTouch UX™ je zcela nová verze brýlové čočky navržená tak, aby zlepšovala celkový zážitek v podobě ostřejšího a širšího vidění v digitální i čtecí zóně.

Digitální přesnost

Precizní ostrost a obraz v digitální zóně

Dlouhodobé zaostřování na blízké objekty, jako jsou digitální zařízení, může vést k rozmazanému vidění, zrakovému stresu a únavě očí.

Shamir využívá technologii Intellicorridor™ pro zdokonalení digitální přesnosti. V kombinaci s technologií Close-Up™ poskytuje vyšší ostrost a ulehčuje tak našemu zraku při digitálním životním stylu.

Digitální komfort

Pohodlné a ergonomické držení těla

Shamir Autograph InTouch UX™ umožňuje uživatelům sledovat digitální zařízení pod jejich vlastním přirozeným zorným úhlem.

Poskytuje maximální komfort přirozeného držení těla, tím že zajišťuje ostré vidění v uvolněné poloze hlavy uživatele. Tím výrazně snižuje potřebu nežádoucích pohybů, záklonů nebo poloh, které mohou způsobit nepohodlí.

Cílový uživatelé

Nositelé brýlí s moderním životním stylem, kteří často používají digitální zařízení a očekávají nejvyšší úroveň zrakového komfortu.

Vlastnosti & benefity

Okamžité zaostření

Okamžité zaostření na vzdálenost 30cm – 70cm, optimalizované pro digitální zařízení

Digitální zóna

Maximální podpora pro sledování počítače a používání digitálních zařízení

Maximální komfort

Pohodlné a ergonomické držení těla díky výraznému omezení nežádoucích pohybů hlavy a těla

Maximální vizuální zážitek

Zlepšuje konvergenci při sledování na blízko a zajišťuje lepší vizuální ostrost

Dynamika

Plynulý přechod mezi všemi zónami

Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google