Autograph InTouch UX™

digitální progresivní brýlové čočky

Zážitky jsou vše

Nová a upgradovaná verze

Shamir Autograph InTouch™ byla první progresivní čočka speciálně navržená pro uživatele digitálních zařízení, která poskytovala pohodlné vidění v digitální zóně (30-70 cm) a snadný přechod napříč ostatními zónami.

Shamir Autograph InTouch UX™ je zcela nová verze brýlové čočky navržená tak, aby zlepšovala celkový zážitek v podobě ostřejšího a širšího vidění v digitální i čtecí zóně.

Digitální přesnost

Precizní ostrost a obraz v digitální zóně

Dlouhodobé zaostřování na blízké objekty, jako jsou digitální zařízení, může vést k rozmazanému vidění, zrakovému stresu a únavě očí.

Shamir využívá technologii Intellicorridor™ pro zdokonalení digitální přesnosti. V kombinaci s technologií Close-Up™ poskytuje vyšší ostrost a ulehčuje tak našemu zraku při digitálním životním stylu.

Digitální komfort

Pohodlné a ergonomické držení těla

Shamir Autograph InTouch UX™ umožňuje uživatelům sledovat digitální zařízení pod jejich vlastním přirozeným zorným úhlem.

Poskytuje maximální komfort přirozeného držení těla, tím že zajišťuje ostré vidění v uvolněné poloze hlavy uživatele. Tím výrazně snižuje potřebu nežádoucích pohybů, záklonů nebo poloh, které mohou způsobit nepohodlí.

Cílový uživatelé

Nositelé brýlí s moderním životním stylem, kteří často používají digitální zařízení a očekávají nejvyšší úroveň zrakového komfortu.

Vlastnosti & benefity

Okamžité zaostření

Okamžité zaostření na vzdálenost 30cm – 70cm, optimalizované pro digitální zařízení

Digitální zóna

Maximální podpora pro sledování počítače a používání digitálních zařízení

Maximální komfort

Pohodlné a ergonomické držení těla díky výraznému omezení nežádoucích pohybů hlavy a těla

Maximální vizuální zážitek

Zlepšuje konvergenci při sledování na blízko a zajišťuje lepší vizuální ostrost

Dynamika

Plynulý přechod mezi všemi zónami

Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from - Youtube
Vimeo
Consent to display content from - Vimeo
Google Maps
Consent to display content from - Google