Glacier Plus UV IR™

povrchová úprava s ochranou proti UV a IR záření

Shamir Glacier Plus UV IR™ – inovativní povrchová úprava brýlových čoček, která chrání oči nejen před UV, ale také před infračerveným (IR) zářením, jehož dlouhodobé účinky mohou zhoršit poškození zraku způsobené UV zářením.

Tato prémiová povrchová úprava účinně blokuje UVA, UVB a infračervené záření až 3x více než brýlové čočky bez úpravy. Její antireflexní vlastnosti výrazně zvyšují průchod světla, což přispívá k lepšímu vizuálnímu vnímání a snížení nežadoucích odrazů.

Benefity

až 3x více ochrany proti IR záření než u brýlových čoček bez úpravy

Povrchová úprava zvyšuje životnost a odolnost brýlových čoček proti poškrábání. Antistatické, oleo a hydrofóbní vlastnosti udržují brýlové čočky čisté od prachu a otisků.

Doporučujeme

Pro všechny nositele a uživatele brýlových čoček – čirých, slunečních, Blue Zero™ nebo Transitions® v jakékoli obrubě a indexu.


Vysoká kvalita povrchových úprav od společnosti Shamir patří k nejlepším na světě. Každá vrstva povrchové úpravy je navržena tak, aby 100% plnila svoji funkci – ochrana před poškrábáním, snížení nežádoucích odrazů a odlesků světla, odpuzování vody, mastnoty a nečistot.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Napište, zavolejte nebo se u nás zastavte.

KONTAKTY